[ ]
Головна » Дошка оголошень » Конкурси

У категорії оголошень: 1
Показано оголошень: 1-1


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Конкурс молодих вчених організований за ініціативи Асоціації кардіологів України, ВГО «Проти гіпертензії», фармацевтичної компанії Kusum Pharm, Оргкомітету Конференції з Артеріальної гіпертензії з метою виявлення та заохочення талановитої молоді та їх  активності в проведенні наукових досліджень за тематикою, заявленою в програмі конференції.

Вік осіб,  які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років на час висунення роботи. На здобуття премії не висуваються праці, за які їх виконавців уже було удостоєно нагород. У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, наукові співробітники організацій, підприємств Національної академії  наук України, галузевих академій наук, державних наукових  установ, лікарень  як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.   До складу колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття премії, не включаються особи, удостоєні за цю працю любої іншої нагороди, включені у поточному році до іншого колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття цієї премії.

Роботи слід надсилати на електронну адресу sirenkoyu@gmail.com з відміткою "Конкурс молодих вчених"

Порядок оформлення робіт на конкурс, а також більш подробну інформацію Ви можете знайти у прикріпленому файлі за посиланням

http://hypertension.at.ua/load/materialy_konkursa_molodykh_uchenykh/2-1-0-14

Чекаємо на Ваші роботи!

Конкурси | Переглядів: 289 | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (7)