[ ]
Головна » Дошка оголошень » Конкурси

Конкурс молодих вчених
18.10.2013, 15:41

Конкурс молодих вчених організований за ініціативи Асоціації кардіологів України, ВГО «Проти гіпертензії», фармацевтичної компанії Kusum Pharm, Оргкомітету Конференції з Артеріальної гіпертензії з метою виявлення та заохочення талановитої молоді та їх  активності в проведенні наукових досліджень за тематикою, заявленою в програмі конференції.

Вік осіб,  які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років на час висунення роботи. На здобуття премії не висуваються праці, за які їх виконавців уже було удостоєно нагород. У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, наукові співробітники організацій, підприємств Національної академії  наук України, галузевих академій наук, державних наукових  установ, лікарень  як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.   До складу колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття премії, не включаються особи, удостоєні за цю працю любої іншої нагороди, включені у поточному році до іншого колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття цієї премії.

Роботи слід надсилати на електронну адресу sirenkoyu@gmail.com з відміткою "Конкурс молодих вчених"

Порядок оформлення робіт на конкурс, а також більш подробну інформацію Ви можете знайти у прикріпленому файлі за посиланням

http://hypertension.at.ua/load/materialy_konkursa_molodykh_uchenykh/2-1-0-14

Чекаємо на Ваші роботи!

Додав: HypD | Контактна особа: проф. Сіренко Ю.М. E
Переглядів: 223 | Розміщено до: 01.12.2014 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Plazmpoolf   (07.06.2018 22:02)
Плазменная резка видео
Автомастерская Car-Prav в Воронеже делает плазменную дуговую резку высоколегированных сталей . Сравнительно с газовыми резаками метал режется с минимальными размерами прогреваемой зоны. В результате резка стали плазменной резкой происходит быстро, и металл не деформируется от перегрева. Звоните или заходите на сайт за подробной информацией.

Ім'я *:
Email:
Код *: