[ ]
Головна » 2016 » Січень » 13 » Щорічний конкурс молодих вчених ВГО "Проти гіпертензії"
11:39
Щорічний конкурс молодих вчених ВГО "Проти гіпертензії"

Конкурс молодих вчених організований за ініціативи Асоціації кардіологів України, ВГО «Проти гіпертензії», Оргкомітету Конференції з Артеріальної гіпертензії з метою виявлення та заохочення талановитої молоді та їх  активності в проведенні наукових досліджень за тематикою, заявленою в програмі конференції.

Вік осіб,  які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років на час висунення праці.

На здобуття премії не висуваються праці, за які їх виконавців уже було удостоєно нагород. У конкурсі праць на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти, наукові співробітники організацій, підприємств Національної академії  наук України, галузевих академій наук, державних наукових  установ, лікарень  як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.   До складу колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття премії, не включаються особи, удостоєні за цю працю любої іншої нагороди, включені у поточному році до іншого колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття цієї премії.

Премії повторно не присуджуються.

Праці, висунуті на здобуття премії, приймаються на розгляд комісією, спеціально створеною для розгляду цих премій до 28 березня 2016 року.

Порядок висунення робіт та оформлення документів визначається комісією, створеною для розгляду цих премій.

Порядок представлення робіт на конкурс

1. Учасникам Конкурсу необхідно не пізніше 28 березня 2016 року представити в Оргкомітет Конференції з Артеріальної гіпертензії:

• анкету учасника Конкурсу (додаток1);

• реферат об'ємом не більше 2 сторінок, з основним змістом роботи та оформленим у відповідності до вимог (додаток1);

• Довідку з місця роботи чи навчання, завірену печаткою організації, що підтверджує статус та вік учасника Конкурсу;

 

Реферат та анкету необхідно направити до Оргкомітету Конференції з Артеріальної гіпертензії електронною поштою за адресою sirenkoyu@gmail.com з поміткою "Конкурс молодих вчених". Довідку з місця роботи необхідно надіслати також електронною поштою на вказану адресу.

2. Один учасник може представляти на Конкурс лише одну роботу.

3. Бажано представлення роботи на Конкурс від одного автора або в співавторстві з науковим керівником. В порядку виключення на конкурс може бути представлена робота від колективу авторів. В такому випадку прізвище учасника Конкурсу вказується першим у списку авторів. Премія та винагорода присуджується лише першому автору наукової роботи.

4. Участь у конкурсі безкоштовна.

 

Порядок розгляду конкурсних робіт

1. Рішення  про присудження премії переможцям приймається членами конкурсної комісії. До складу конкурсної комісії входять керівники секцій та члени Програмного комітету Конференції з Артеріальної гіпертензії, яка відбудеться 25-27 травня 2016 року в м. Запоріжжя.

2. Реферати конкурсних робіт розсилаються членам конкурсної комісії для проведення заочної експертизи. Кожен член комісії представляє в Конкурсну комісію висновки експертизи за 10-бальною шкалою.

3. За умовами Конкурсу робота має бути представлена у вигляді усної доповіді на секції молодих вчених особисто конкурсантом. На конкурс буде відібрано п’ять доповідей за результатами розгляду експертами конкурсних рефератів.

4. По закінченні секції молодих вчених Конкурсна комісія проводить робочу нараду, на якій з п’яти доповідей вибирає три найкращі роботи молодих вчених з урахуванням виконання усіх вимог представленої роботи на Конкурс, відповідно положення про проведення Конкурсу, висновків заочної експертизи та відкритого обговорення та визначає переможців Конкурсу.

 

5. Нагородження переможців Конкурсу молодих вчених проводиться під час урочистої церемонії закриття Конференції.

 

6. Інформація про результати конкурсу буде опублікована на сайті ВГО «Проти гіпертензії» та журналі Артеріальна гіпертензія.

 

Винагороди

Перше премія: участь у літній школі молодих вчених Європейського товариства з Артеріальної гіпертензії у 2016 році (дата та місце проведення будуть оголошені додатково) за підтримки Асоціації кардіологів України, ВГО «Проти гіпертензії» голова - професор Ю.М.Сіренко, відділу симптоматичних гіпертензій при ДУ «ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України.

Друга премія – участь в Українській конференції з Артеріальної гіпертензії у травні 2017 року (дата та місце проведення будуть оголошені додатково) та участь у конкурсі для участі у літній школі молодих вчених Європейського товариства з Артеріальної гіпертензії у наступних роках (дата та місце проведення будуть оголошені додатково) за підтримки Асоціації кардіологів України, ВГО «Проти гіпертензії» голова - професор Ю.М.Сіренко, відділу симптоматичних гіпертензій при ДУ «ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України.

Третя премія – підписка на два журнали на вибір від видавничого дому «Заславський» на 2016 рік за підтримки ВГО «Проти гіпертензії» голова - професор Ю.М.Сіренко, відділу симптоматичних гіпертензій при ДУ «ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України та видавничого дому «Заславський».

Правила оформлення реферату та анкети

 

Додаток 1

 

РЕФЕРАТ має бути представлено українською мовою, текст не більше двох сторінок, правила оформлення такі, як і для тез.

АНКЕТА (обов’язкова та розташовується в тому файлі, що і реферат, на першій сторінці перед основним текстом реферату):

 

1) прізвище, ім'я по-батькові повністю

2) дата народження

3) місце роботи або навчання (включаючи назву закладу)

4) посада, вчене звання, ступінь

5) електронна адреса, телефон, факс, поштова адреса для переписки

6) назва секції.

7) заявлений вид участі в рамках Конференції: усна доповідь, стендова доповідь

 

Реферат з анкетою необхідно надіслати за адресою Оргкомітету по електронній пошті вкладеним файлом sirenkoyu@gmail.com

 

В темі електронного листа вказується прізвище та ініціали автора зі словами «Конкурс молодих вчених 2016_Ivanov I.I.»

Назва вкладеного файлу: прізвище та ініціали автора латиницею. Наприклад: Ivanov I.I._ref

 

 

Склад членів комісії:

1. Професор Свіщенко Евгенія Петрівна

2. Професор Лутай Михайло Ілларіонович

3. Професор Коваль Сергій Миколайович

4. Професор Єна Лариса Михайлівна

5. Доктор медичних наук Радченко Ганна Дмитрівна

6. Доктор медичних наук Міщенко Лариса Анатоліївна

Переглядів: 326 | Додав: HypD | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *: Email:
Код *: