[ ]
Всеукраїнське громадське об'єднання «Проти гіпертензії» є всеукраїнською громадською організацією, яка була створена для сприяння освіті населенення і практичних лікарів, проведення заходів, спрямованих на подолання проблеми артеріальної гіпертензії в Україні, виконання Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні та захисту спільних інтересів своїх членів.

Об'єднання було створено в 2000 -му році. За весь цей час за підтримки об'єднання було проведено безліч громадських заходів , розроблені і впроваджені рекомендації та методичні матеріали і для пацієнтів , так і для практичних лікарів , популяризували нові методики та підходи до оцінки факторів ризику та його корекції.
Члени об'єднання щодня відстежують новітні розробки та методики досягнення контролю артеріального тиску , а також допомагають впровадити їх у систему охорони здоров'я України . Одним з останніх подібних досягнень є впровадження новітньої методики лікування резистентної гіпертензії - денервации ниркових артерій , яку вже проводять співробітники ГУ ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. Н.Д. Стражеска » відповідно до стандартів Європейського товариства кардіологів і за допомогою сертифікованого обладнання . Детальніше про процедуру ви можете дізнатися далі на сторінках сайту.
Також об'єднання піклується про постійний обмін інформацією між лікарями різних спеціальностей , медичними працівниками та пацієнтами , можливості мати доступ до необхідних ресурсів . З цією метою з 2008 року вийшов у друк журнал Артеріальна гіпертензія , щорічно проводяться конференції та семінари , присвячені цій проблемі . А тепер Вашій увазі представляється цей сайт.
Бажаємо Вам приємного проведення часу на сайті. З радістю вислухаємо всі ваші побажання і зауваження з приводу поліпшення його роботи.


На щорічному конгресі Європейського товариства гіпертензії, який цього року проходив у Мілані (Італія) 14-17 червня, на засіданні Президентів національних асоціацій було оголошено, що Всеукраїнське громадське об’єднання Проти гіпертензії прийнято афілійованим членом Європейського товариства гіпертензії.

 Всеукраїнське громадське об'єднання «Проти гіпертензії»